What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[RESPINS] CERERE ADMIN

Status
Not open for further replies.

Alin

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
BANNED
Membru
Messages
22
Best answers
0
Reaction score
0
Points
30
Vreau sa va zic ca : Maine imi vine microfon-ul (Sper) , Sambata am facut cerere pentru admin, am fost refuzat asa ca am facut alta noua dupa 7 zile.
 

FaKu

★ ★ ★ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
544
Best answers
0
Reaction score
390
Points
75
Nu cred ca stii sa numeri.
Contra
 

Alin

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
BANNED
Membru
Messages
22
Best answers
0
Reaction score
0
Points
30
Nu cred ca stii sa numeri.
Contra
??
Post automatically merged:

ultima nu s-a pus
!
Post automatically merged:

Contra. Post-hunter și limbaj murdar la adresa mea.
eu? pai omule mi-ai spus : ***** ne suge la toti puliile de la server asa ai zis.
 

Just4Cheats

AWP.FIREON.RO
Manager Server
Messages
363
Best answers
0
Reaction score
116
Points
70
??
Post automatically merged:

ultima nu s-a pus
!
Post automatically merged:


eu? pai omule mi-ai spus : ***** ne suge la toti puliile de la server asa ai zis.
Îmi poți spune și mie când am scris asta pe chat? Vreau dovada.
Iar în regulament scrie că poți reveni cu o nouă cerere după 7 zile de la ultima cerere, nu conteaza ce cerere nu se pune. Atât timp cât e o cerere, trebuie să aștepți 7 zile. Se pare că ești foarte imatur pentru a face parte din STAFF.
 

Alin

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
BANNED
Membru
Messages
22
Best answers
0
Reaction score
0
Points
30
Îmi poți spune și mie când am scris asta pe chat? Vreau dovada.
Iar în regulament scrie că poți reveni cu o nouă cerere după 7 zile de la ultima cerere, nu conteaza ce cerere nu se pune. Atât timp cât e o cerere, trebuie să aștepți 7 zile. Se pare că ești foarte imatur pentru a face parte din STAFF.
Mai omule. ultima nu s-a pus am si vorbit asta.
Post automatically merged:

Îmi poți spune și mie când am scris asta pe chat? Vreau dovada.
Iar în regulament scrie că poți reveni cu o nouă cerere după 7 zile de la ultima cerere, nu conteaza ce cerere nu se pune. Atât timp cât e o cerere, trebuie să aștepți 7 zile. Se pare că ești foarte imatur pentru a face parte din STAFF.
Si daca tot te-am injurat ia da dovada
Post automatically merged:

mane tu dai contra si pro pe chestii View: https://imgur.com/a/le2tqH4
 

FaKu

★ ★ ★ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
544
Best answers
0
Reaction score
390
Points
75
Ia niste motive de aici
Astea-s unele dintre ele,in care te iei de familie random vad
[24/01/2020 19:59:29] [RO] [CT] M-T-S AWP.FIREON.RO : (TEAM) bag pl in *****
[23/01/2020 18:06:58] [RO] [TERRORIST] M-T-S AWP.FIREON.RO : daca zici ez *****-i curva
[22/01/2020 19:22:39] [RO] [CT] M-T-S AWP.FIREON.RO : sa mi bag **** in mortii lu *****
Daca mai vad ca injuri ai si ban.
 

AZzeL

✖️ ✖️ ✖️
CEO
Messages
890
Best answers
3
Reaction score
197
Points
110
Dupa ce ca ma spamezi cu tot felul de lucruri nesemnificative si plangi de toti de pe server, vad ca tu ai o problema.
Tu esti ala cu gura mare si tot tu esti ala care se da lovit. Trebuie sa inveti sa te comporti in societate, indiferent daca e online sau nu.

Doar cateva randuri din chatul serverului:
[22/01/2020 19:15:56] [RO] [CT] M-T-S AWP.FIREON.RO : (TEAM) du te n **** mea

[22/01/2020 19:16:03] [RO] [CT] M-T-S AWP.FIREON.RO : *fm m zuhn*

[22/01/2020 19:22:39] [RO] [CT] M-T-S AWP.FIREON.RO : sa mi bag **** in mortii lu *****

[22/01/2020 19:24:35] [RO] [CT] M-T-S AWP.FIREON.RO : (TEAM) in mortii lui

[23/01/2020 18:06:58] [RO] [TERRORIST] M-T-S AWP.FIREON.RO : daca zici ez *****-i curva

[24/01/2020 16:48:28] [RO] [CT] M-T-S AWP.FIREON.RO : am echipa de cacat

[24/01/2020 17:27:13] [RO] [TERRORIST] M-T-S AWP.FIREON.RO : astia ai mei sunt si prosti:))

[24/01/2020 19:59:29] [RO] [CT] M-T-S AWP.FIREON.RO : (TEAM) bag pl in *****
Cu atitudinea si vocabularul asta nu ai ce cauta in staff, sau nu momentan pana nu inveti sa te comporti.

Daca continui sa vorbesti asa pe server, admini au OBLIGATIA de ati da gag si mute minim 2 luni ( 87660 Minute ) pentru a nu mai putea fi toxic pe server.

Nu te mai chinuii sa faci cerere de admin peste 7 zile, ai interdictie minim 2 luni la a face cerere.

Nerespectarea spuselor mele duce la banarea permanenta pe forum si pe server!

RESPINS!

T/C
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom