What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[REZOLVAT] ☕ AmarCaffe # RECLAMATIE Admin "2Tap"

Status
Not open for further replies.

Ronlado

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
1
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
Numele dvs: RONALDO
Numele adminului reclamat: 2Tap
Data si ora: 15/02/2020 , aproximativ ora 17:00
Motiv reclamatie: kick (pentru high ping cica , dar eu aveam ping 20, si slay fara motiv (imi da slay ca nu ma duc la bomba cand eu eram in drum spre bomba ) , +neprofesionalism (adminul a fost cat pe ce sa mi dea ban pentru ca nu stia sa verifice wargods )
-In regulament scrie clar : - În cazul in care un jucator nu isi indeplineste obiectivul in timpul alocat rundei, primeste avertizarea unui admin, iar daca tot nu se mobilizeaza, primeste slay. Subliniez faptul ca mergeam spre bomba , si faptul ca nu am fost avertizat inainte de slay !
- in regulament mai scrie : 2* Dreptul de a cerere unui jucator o scanare WarGods, o au doar adminii de la gradul de Maresal in sus! Celelalte grade nu au acest drept, decat cu aprobarea unui Co-Owner/Owner/Fondator. Daca adminii cu gradul sub Co-Owner care cer aceasta scanare nu au cerut aprobarea unui Co-Owner/Owner, vor fi sanctionati incepand cu -1 la grad!
Subliniez faptul ca adminul 2Tap nu are gradul necesar sa ceara un wargods (dupa cum scrie in regulament) , si ma subliniez ca am facut 2 killuri pe server, aveam 2-1 la scor si adminul ma baga la spectator sa ii prezint wargods ca asa vrea el .
Rog Fondatorii acestui server sa atentioneze acest admin si sa l sanctioneze dupa cum considerati voi ca merita, va doresc toate cele bune domnilor !
Dovada (Print la consola sau demo): View: https://imgur.com/a/yLd9r3W
, View: https://imgur.com/a/8ILIUYk
 

LEMAX

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Donator
Membru
Messages
142
Best answers
0
Reaction score
40
Points
70
Adminul in cauza o sa fie sanctionat cu un avertisment la grad, abaterile urmatoarele fiind sanctionate direct cu downgrade.

Reclamatie rezolvata, topic inchis!
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom