FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO ENTRYSOFT.RO

ATENTIE ! CITESTE!

Status
Not open for further replies.

SRHash

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
BANNED
Best answers
0
Reaction score
0
Salutare, tinand cont ca topicu este despre "discutii la gratar" dupa ce rezolvam treaba asta, facem si un gratar la mine la cabana!
Sa trecem la subiect, ma joc cs inca din tinerete, de la vreo 13 ani. acum am 28. Si din cauza asta dupa o pauza de cativa ani, am decis de un timp sa incep iara sa ma joc, am luat alt steam ca cel vechi nu il mai stiam etc.
Caut un server in care sa ma "infiltrez" dar vreau sa fac parte din grupu de detinatori, asta daca este posibil. (platesc lunar sau cum este nevoie, banii nu sunt o problema)
SAU
Caut persoane cu care sa deschid un server, eu ma voi ocupa de partea financiara DAR am nevoie de persoane capabile si cu un comportament de adult sa ma ajute cu el, + o persoana care sa fie omul meu de incredere cand nu sunt prezent, sa se ocupe de tot.
Mai multe detalii discutam pe parcurs

Cam asta vreau eu, acuma sa vedem ce ziceti voi :)
Multumesc pentru timpul acordat postarii
O zi buna sa aveti !

Georgiana

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Administrator
Best answers
0
Reaction score
68
Buna!

Serverul WEST este un server foarte fain, insa pt ceea ce ti-ai dori tu trebuie sa discuti cu @CONSERVA
De asemenea, daca doresti sa joci un mix, te asteptam in fiecare seara in jur de ora 19:00. Atunci incep baietii sa se stranga.

Bafta!

Georgiana

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Administrator
Best answers
0
Reaction score
68
Draga @Nicolette ,

Data viitoare cand faci multi-acoount,te rog sa fii mai prudenta si sa nu folosesti aceleasi ip-uri.
Pana atunci, acest cont va fi banat.

t/c

Status
Not open for further replies.
Top Bottom