What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[RESPINS] cerere admin cristi

Status
Not open for further replies.

cristi123

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
1
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
Nick: cristi12
De când jucați CS: 3 ani
Experiență ca Admin: server de zombie am avut doar citeva luni
Ore jucate (link): https://www.gametracker.com/player/cristi12/193.84.64.22:27015/
Menționez că am citit regulamentul: da zmx
Motivul pentru care vrei admin: vreau admin ca imi place serveru si vreau sa va ajut
Vârstă (
CNP Primele 6 numere obligatoriu): 200450
ID Steam/Discord: cristi#7230
 

^^^ionutz^^^

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
54
Best answers
0
Reaction score
11
Points
0
Contra, nu stii limba română, ai pus CNP de fata și nu ai ore, pe server nu respecti regulile.
 

Robert

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
45
Best answers
0
Reaction score
5
Points
0
Contra, nu ai orele necesare, he la sfârșit si abilitate la mod!
 

IamJunk

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
121
Best answers
0
Reaction score
24
Points
0
Contra ,motivele mai sus!
 

cristit5

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
2
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
Ionut adica regulile ca gen am pus mina de laiser in lung pai nu mia Explicat nimeni cum sa pun laiseru si da +un admin pe nume shely sau nustiu cum a inceput sa ma injure, voua vi se pare normal ca un admin sa injure pe un membru si data viitoare daca mai injura un admin o sa fac poza si o sa am dovada
 

IamJunk

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
121
Best answers
0
Reaction score
24
Points
0
Ionut adica regulile ca gen am pus mina de laiser in lung pai nu mia Explicat nimeni cum sa pun laiseru si da +un admin pe nume shely sau nustiu cum a inceput sa ma injure, voua vi se pare normal ca un admin sa injure pe un membru si data viitoare daca mai injura un admin o sa fac poza si o sa am dovada
Nu ai voie sa dai reply singur aici,plus "shely " sau cum zici tu eu nu stiu nici un admin in staff pe numele asta
 

LimiTLesS

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Administrator
Lider LimiT Expert Team
Donator
Messages
154
Best answers
0
Reaction score
82
Points
110
Ore lipsa
T/c.
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom