What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[UNBANNED] Cerere unban A l i n ..

Status
Not open for further replies.

Alin028

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
1
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
Nick tau : A l i n
Nick Adminului care te-a banat : hayato
IP-ul tau :-
STEAM:ID-ul tau : STEAM_1:1:566248327
De ce ai primit ban: la motiv vad ca a scris "CONTROL" , dar motivul a fost ca nu am vrut sa intru pe main.
Scurta descriere a situatiei : deci ma jucam linistit ca omul cs, dupa un timp vad ca scrie hayato si ma intreaba daca sunt pe diacord , mi-am dat seama ca vrea sa ma controleze si i-am spus ca nu cred ca mai este nevoie deoarece am fost controlat de skell( am si martori care i-au spus la fel).. auzind astea a spus ok ... dupa o mapa a inceput iara sa imi spun sa intru pe main ("hai intra pe main sa vad globalul ala"), tot imi repeta asta de mai multe ori si dupa ma trezesc cu ban :"motiv:control", ce frustrări avea el ca nu am vrut sa intru pe main?!
 

DaZay

KILL.FIREON.RO
Membru
Messages
106
Best answers
0
Reaction score
13
Points
0
Sa il asteptam pe skell sa confirme iar apoi vei primi unban..
 

Hayato

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
8
Best answers
0
Reaction score
4
Points
0
Fratelo,cand iti zic sa intrii de pe main,intrii,nu mai comentezi =)).M-am uitat pe tine prima oara,nu mi s-a parut ca ai nimic,am inteles ca te-a verificat skell in pc si ca ai vac pe contul main cu global,probabil deaia nu ai vrut sa intrii.Pe langa rugamintile de a intra de pe main,ti-am dat si kick,nu e vina mea ca nu asculti
 

Skell153

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
97
Best answers
0
Reaction score
7
Points
0
da, l-am controlat, dar daca hayato nu este sigur poate sa mai fie controlat odata
 

DaZay

KILL.FIREON.RO
Membru
Messages
106
Best answers
0
Reaction score
13
Points
0
Vei primi unban.
Hayato.. el are tot dreptul de a intra de pe ce cont vrea nu il poti obliga sa intre de pe main..

T/C
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom