What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[BANNED] Cerere Unban Abra

Status
Not open for further replies.

GUESS

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
6
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
  • Nickul vostru: ✪ 𝖆𝖇𝖗𝖆
  • IP-ul ( www.iptest.ro ): -- 188.24.142.131
  • STEAMID: -- https://steamcommunity.com/id/abra/
  • Motivul pentru care aţi primit ban: -- Wall-Hack
  • Adminul care te-a banat: -- SeraphisRo
  • Admini care au fost pe server in acel moment: -- Doar el cred
  • Data/Ora in care ati primit ban: -- 12/02/2021 19:20-30 cam asa
  • Harta pe care ai primit ban: --India
  • Dovezile tale (Print la consola): --1610473337631.png
 

SeraphisRo

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Donator
Membru
Messages
65
Best answers
0
Reaction score
46
Points
25
Buna seara!

Va prezint dovada banarii acestui player :
View: https://youtu.be/ewkl0LCrP0U


O serara buna!

Edit: Am pus unele parti pe mute deoarece eram conectat pe aplicatia Discord iar conversatiile pe care le-am avut erau private.
Daca este necesar, voi arata acele parti doar ownerului serverului.
 

GUESS

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
6
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
bossule ,in primu rand din cauza ca nu ai sonor nu se aud pasi ,eu joc la sunet mult ,in al 2-lea rand nu am vazut nimic suspect.
 

Sisu

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
38
Best answers
0
Reaction score
25
Points
10
Contra unban: Din punctul meu de vedere se poate oberva destul de clar faptul ca acest player utilizeaza coduri vizionand videoclipul de mai sus. In acele momente te spectatam atat eu cat si colegul meu de Staff @SeraphisRo .

1. Este interzis folosirea de coduri pe server [ Ban Permanent ] !
 

SeraphisRo

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Donator
Membru
Messages
65
Best answers
0
Reaction score
46
Points
25
Banuiesc ca nu este prima data cand acest player este banat pe vreun server/site.



 

Sisu

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
38
Best answers
0
Reaction score
25
Points
10
bossule ,in primu rand din cauza ca nu ai sonor nu se aud pasi ,eu joc la sunet mult ,in al 2-lea rand nu am vazut nimic suspect.
Din cate poti observa se poate vedea atasat de dovada measjul:" Am pus unele parti pe mute deoarece eram conectat pe aplicatia Discord iar conversatiile pe care le-am avut erau private.
Daca este necesar, voi arata acele parti doar ownerului serverului." in care explica de ce unele parti nu au sunet.
 

GUESS

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
6
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
nu are nici o legatura cu banu meu ,astept raspunsuri pentru abuzul asta facut de un admin ,fustrat.
Post automatically merged:

Din cate poti observa se poate vedea atasat de dovada measjul:" Am pus unele parti pe mute deoarece eram conectat pe aplicatia Discord iar conversatiile pe care le-am avut erau private.
Daca este necesar, voi arata acele parti doar ownerului serverului." in care explica de ce unele parti nu au sunet.
sa ii le arate ,eu joc la sunet in unele vaze se vede ca ma uit dupa playeri ,ma uit ptr ca ii auzisem
Post automatically merged:

daca asa se aplica banuri pe nedrept ,inseamna ca nu sunt primu care pateste asta .
 

SeraphisRo

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Donator
Membru
Messages
65
Best answers
0
Reaction score
46
Points
25
Odata ce ai jucat cu cod pe un cont detinut de catre tine, a doua oara nu mai are nimeni incredere in tine.

"1 VAC ban on record |
4 day(s) since last ban"

Poate pana cand aceasta cerere de unban se va termina, vei invata si tu sa scrii corect, macar intr-o cerere de unban.
 

GUESS

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
6
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
bosule eu zic sa nu ne bagam in ce nu ne priveste ,nu am luat vac ca am jucat cu coduri ,am vorbit cu azzel ,tu fii atent la cerere si incearca ca pe viitor sa nu mai dai ban uri degeaba
Post automatically merged:

Contra unban: Din punctul meu de vedere se poate oberva destul de clar faptul ca acest player utilizeaza coduri vizionand videoclipul de mai sus. In acele momente te spectatam atat eu cat si colegul meu de Staff @SeraphisRo .

1. Este interzis folosirea de coduri pe server [ Ban Permanent ] !
inseamna ca aveti staf bun smr =)))) daca sa joci "curat" e un mod de a trisa e clar baieti ,nu sunteti inca capabili de gradul ala ,daca stati 2 spec si dai amandoi un verdict gresit ,e dura tare treaba =)),aveti grija ma baieti ca alti va zburau de mult din grad pentru greseli de genu.
Post automatically merged:

uitativa la video cu sonor ,nu e nimic suspect nicaieri ,aici e vina unor incapabili ,atat ,niste oameni care nu merita un grad de admin ,pentru ca nu stiu sa-si faca treaba bine,e pacat de server ,ii strica imaginea.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom