What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[UNBANNED] Cerere unban

Status
Not open for further replies.

one tap man

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
1
Best answers
0
Reaction score
1
Points
0

  • Nickul vostru: --One Tap Man
  • IP-ul ( www.iptest.ro ): --89.39.174.164
  • STEAMID: --STEAM_1:1:445697376
  • Motivul pentru care aţi primit ban: --motivul este 'da'
  • Adminul care te-a banat: --zorzonel (Marian_)
  • Admini care au fost pe server in acel moment: -- momo
  • Data/Ora in care ati primit ban: --11/07/2020 00:31:00
  • Dovezile tale (Print la consola): --https://postimg.cc/G4FVBTFS
 

FaKu

★ ★ ★ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
544
Best answers
0
Reaction score
390
Points
75
Cel mai prost si neintemeiat motiv pe care am putut sa-l vad ca si ban pana acum,sincer.
[11/07/2020 00:02:16] [RO] [CT] momo : (TEAM) nu a zis de unde are jetpack si bhop
N-am nimic cu nimeni,dar serios.
Din pacate vei ramane cu ban-ul cel mai probabil One Tap,deoarece e dat de un Owner.
 

Bence

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
163
Best answers
0
Reaction score
73
Points
30
I sometimes really don't know what is happening on this server, Honestly. Csgo isn't GTA where mostly Everyone can mod them selves anything... What did you think guys? From where he got his things? Maybe, he got gifted credits? Or maybe he was playing with a different name, and he is an old enough player, to have these things... What. Is. This. Reason!?
 

Just4Cheats

AWP.FIREON.RO
Manager Server
Messages
363
Best answers
0
Reaction score
116
Points
70
Cum au spus și alți admini de mai sus, este un motiv banal. Ce treabă aveți voi cu creditele și lucrurile oamenilor din shop? Adica eu daca dau cuiva 10k credite să-și ia jetpack, voi ii dati ban? Adica, care e logica? Dupa va mai plangeti ca va pleaca playerii, de asta pleaca, ca le dati ban aiurea. Nu vreau sa atac pe nimeni, doar imi spun punctul de vedere. Eu am dat credite mai multor jucatori noi si mai sunt persoane ce fac asta. Anyway, ce raspuns voiati ca el sa dea? Omul a strans credite si a cumparat din shop. Pana la urma, e decizia fiecaruia daca sa spuna cum, de unde si cand a facut credite. Din cate stiu eu, nu exista o regula de dat ban pentru ca jucatorii nu spun de unde au credite. Oricum, economia e stricata si acum oricine are jetpack si bunnyhop. Si ca sa stiti, nu exista Cheat/Cod/Hack de Jetpack pentru CSGO inca, deci, nu e posibil sa fie cod, daca ati încadrat banul asta la coduri.
Daca e posibil sa votam pentru unban, eu sunt pro.
În caz de nu vei lua unban, te rog sa-mi scrii pe Discord sa iti dau 15k credite pe un alt cont pentru jetpack si bhop.
 
Last edited:

FaKu

★ ★ ★ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
544
Best answers
0
Reaction score
390
Points
75
In loc sa-i dai ban @maryano1097 puteai cauta in chat log sau in alt fel de log daca creditele au fost un cadou,ceea ce au fost. Dar e mai usor sa dai ban. M-am uitat si in regulament de cand a fost dat ban-ul sa vad daca i-ati facut un update ce tine de aceasta treaba cu obligatia in a zice de unde ai creditele,dar nu ati facut,asa ca ar fi corect sa i se acorde unban-ul,plus niste scuze. Acuma tu decizi daca ii dai sau nu.
 

maryano1097

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
95
Best answers
0
Reaction score
31
Points
0
Plănuiam sa îți dau unban după vreo 10 minute dar m-am luat cu altele și am uitat de tine.
Ți-ai primit unban.

T/C
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom