What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[BANNED] Cerere unban

Status
Not open for further replies.

MollyG0d_

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
1
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
Nickul vostru: -- Molly IP-ul ( www.iptest.ro ): -- Awp.fireon.ro STEAMID: -- STEAM_1:0:549168206 Motivul pentru care aţi primit ban: -- Limbaj Adminul care te-a banat: -- Just4cheats Admini care au fost pe server in acel moment: -- Daca cunosc eu bine era doar just4cheats Data/Ora in care ati primit ban: -- Nu mai stiu ora dar stiu ca am primit acum 2 zile Dovezile tale (Print la consola): -- Nu am dovezi dar jur ca just4cheats mi a dat ban
 

Just4Cheats

AWP.FIREON.RO
Manager Server
Messages
363
Best answers
0
Reaction score
116
Points
70
Banul a fost acordat de către mine ieri pentru limbajul pe care l-ai avut fata de mine. Inainte sa iti dau ban te-am avertizat sa pastrezi un limbaj decent si ti-am spus ca daca continui asa o sa primesti ban permanent. Dupa ce am vazut ce răspuns mi-ai dat (nu-mi pasa), ti-am dat ban permanent sa vezi ca si mie nu imi pasa. Data viitoare te tog sa citesti regulamentul serverului. Cat despre data si ora, o poti vedea in dovezile pe care le voi prezenta, nu ai fost banat acum 2 zile, precum ai menționat tu, asta s-a intamplat acum o zi.
Dovezi: [17/07/2020 15:57:48] [RO] [CT] Molly : ce cheater idiot
[17/07/2020 15:57:51] [RO] [CT] Molly : fututi aimu mkati
Dupa cum se poate deduce din dovezi, m-ai făcut codat dupa care m-ai injurat de familie, iar in regulament scrie ca injuriile despre familie adresate unui membru staff se pedepsesc cu ban permanent.
Acestea sunt restul dovezilor ale conversației noastre:
[17/07/2020 15:58:19] [IT] [TERRORIST] Just4CheatsJr : Molly, stii ca pot sa-ti dau ban permanent pentru asta, nu?
[17/07/2020 15:58:28] [RO] [CT] Molly : ma doare in cevva
[17/07/2020 15:58:31] [IT] [TERRORIST] Just4CheatsJr : Ok
Dupa acest mesaj nu am mai spus nimic sa vad daca continui cu limbajul asta si cu comportamentul asta, la care tu ai spus să-ți dau ban:
[17/07/2020 15:58:32] [RO] [CT] Molly : de ban
Tu mi-ai spus ca m-ai batut si ca sunt slab dupa care m-ai facut "kiddo"
[17/07/2020 15:59:25] [RO] [CT] Molly : si te am batut
[17/07/2020 15:59:28] [RO] [CT] Molly : asa ca gura kiddo
Aici este dovada in care ți-am dat ban permanent, in caz de nu o ai:
[17/07/2020 16:01:01] [IT] [TERRORIST] Just4Cheats : /ban molly 0 Limbaj
Cum am mentionat si mai sus, inainte sa intri pe un server si sa o faci pe-a arogantul, te rog sa citesti regulamentul si sa ai grija cu cine si despre ce vorbesti. Este nasol sa auzi un copil de 9 ani spunând "kiddo" unuia ce are aproape dublul anilor lui. Tin sa precizez ca banul a fost acordat pentru înjurătura despre familie. Restul dovezilor sunt o demonstrație a limbajului tau de puști de cartier.
Asta sper sa fi fost o învățătură de minte ca sa te înveți să respecți toate persoanele si pe toti cei din jurul tau sau pe cei cu care joci, indiferent de varsta acestora.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom