FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO ENTRYSOFT.RO

DEBANARE[SAMURAI]

Marius2

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Best answers
0
Reaction score
0
Salutare,

• Numele tau de pe server: Samurai
  • Numele adminului care te-a banat : nu stiu (pur si simplu imi apare ca sunt banat)
  • Ziua si ora: ieri 30 Mai 2022 (nu stiu cand) (am jucat pe server fara probleme) (cand sa intru azi, aflu ca sunt banat)
  • Motivul banului: foarte prababil ca sunt prea bun :)) (nu mi-a fost cerut nici poze, nici nimic).
INFO.
  1. Numele topicului sa fie sub forma: [DEBANARE] Numele reclamatului -> vreun cacanar. Daca ar fi fost un ban corect, l-ar fi dat pe fata. Faptul ca l-am primit cand nu eram conectat pe server indica pur si simplu ca cel care mi-a dat e lepra :)
Server : 93.114.82.112:27015

FCD

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Best answers
0
Reaction score
42
salut samurai....lasa mi te rog ip ul steam id l sa ti dau unban...se poate sa fi dat pe ip si sa fi fost si alt tau apropiat...sau cine stie...astep sa mi lasi si ai unban!

Marius2

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Best answers
0
Reaction score
0
Alege :)

Steam ID
STEAM_0:1:19298000
Steam ID3
U:1:38596001
Steam32 ID
38596001
Steam64 ID
76561197998861729

Post automatically merged:

Stai ca acum observ : de acasa nu am ban.De pe IP-ul de la munca am.Revin cu IP-ul maine.

Last edited:

FCD

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Best answers
0
Reaction score
42
ìncearca sa vedem
Post automatically merged:

unban
T/C

xpcalex

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Best answers
0
Reaction score
5
fi atent unde faci cerere de unban ;) aici nu este sectiunea de respawn...

FCD

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Best answers
0
Reaction score
42
Ooo bine tu asta cum ai zis ca te cheamă.
.stai liniștit acolo ca I am explicat la băiat și a spus ca să grăbit..cu scuzele de rigoare..data viitoare poate răspunzi și tu la unbanuri...nu ?

Top Bottom