FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO ENTRYSOFT.RO

[DESCHIS] DEBANARE

Lovefly

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Best answers
0
Reaction score
0
  • Numele tau de pe discord: Lovefly
  • Numele adminului care te-a banat : ZeRo
  • Ziua si ora: 30.01.2021 18:56
  • Motivul banului: "mars** "
Rog insistent sa fie retras adminul de pe acest player(temporar admin) , tinand cont de faptul cum monitorizeaza si gestioneaza cu imputernicirile pe care i-au fost incredintate ,mai mult de atat - e si posibil sa am mai multi ani jucati decat asta ii are in viata, nu mi s-a aplicat nici o procedura de gen blind , screen-uri etc. Multumim Anticipat !

FCD

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Best answers
0
Reaction score
22
  • Numele tau de pe discord: Lovefly
  • Numele adminului care te-a banat : ZeRo
  • Ziua si ora: 30.01.2021 18:56
  • Motivul banului: "mars** "
Rog insistent sa fie retras adminul de pe acest player(temporar admin) , tinand cont de faptul cum monitorizeaza si gestioneaza cu imputernicirile pe care i-au fost incredintate ,mai mult de atat - e si posibil sa am mai multi ani jucati decat asta ii are in viata, nu mi s-a aplicat nici o procedura de gen blind , screen-uri etc. Multumim Anticipat !
Lovefly ne cerem scuze pentru neplaceri....o sa se ia legatura cu adminul in cauza si o sa vedem motivul banarii!Iti cunosc numele dupa server si te am verificat de cateva ori concluzia fiind ca joci curat!acum o sa asteptam o postare cu demo sau motivul banarii tale!
Post automatically merged:

Lovefly...am vazut demo ul....ai fost banat pentru aim+wall....dar nu se vede asa ceva pe demo...Unban!Te asteptam si cu o cerere pe forum pentru un vip sa evitam neplacerile pe viitor!O sa se dicute cu adminul si pentru ce ai mai scris!

Last edited:

Lovefly

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Best answers
0
Reaction score
0
Lovefly ne cerem scuze pentru neplaceri....o sa se ia legatura cu adminul in cauza si o sa vedem motivul banarii!Iti cunosc numele dupa server si te am verificat de cateva ori concluzia fiind ca joci curat!acum o sa asteptam o postare cu demo sau motivul banarii tale!
Post automatically merged:

Lovefly...am vazut demo ul....ai fost banat pentru aim+wall....dar nu se vede asa ceva pe demo...Unban!Te asteptam si cu o cerere pe forum pentru un vip sa evitam neplacerile pe viitor!O sa se dicute cu adminul si pentru ce ai mai scris!
Multumesc mult!

Top Bottom