What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[Prezentare] LimiTLesS

LimiTLesS

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Administrator
Lider LimiT Expert Team
Donator
Messages
154
Best answers
0
Reaction score
82
Points
70
Nume:Marian, dar majoritatea imi spun Leo.
Vârsta:36
Steam: 37497449
Ocupatie: Technician IT
Hobby: Nu am un anumit specific hobby, inca nu l-am descoperit probabil :)), mereu cate putin din fiecare.
Jocuri preferate: CS 1.6, LoL, Mu.
Server preferat (server doar din comunitate!): ZmX PoWeR !
De unde ai aflat de FireOn?: Cam greu de crezut dar e adevarat, eu cu azzel ne stim de foarte mult timp si am fost si colegi de echipa. desi ne-am intrerupt viata sociala o buna perioada, si intr-o zi mi-a venit mie sa caut un host mai bun recomandari pe facebook, si foarte multi recomandau nxs...wtf?! Hai sa vedem despre ce e vorba am zis, ma duc sa comand server, si vad acolo 2 optiuni mari si late, fireon si inca un, si oarecum am dat click pe fireon sa vad despre ce e vorba si surpriza...l-am depistat pe azzel :)).
O scurtă descriere despre tine: Well....Cred ca ar fi mai minunat sa va las pe voi sa ma descoperiti :p Dar majoritatea deja ma stiu, ma cunosc, si stiu cine sunt si ce baiat sunt.
 

LEMAX

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Donator
Membru
Messages
142
Best answers
0
Reaction score
40
Points
70
Bun venit printre noi! 🥳
 

Cosmin

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
32
Best answers
0
Reaction score
2
Points
0
Bine ai venit!
 

MBF

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
33
Best answers
0
Reaction score
5
Points
10
vrajitor :)))) bine ai venit, rau ai nimerit ..
 

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom