What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

West ⚜ Reclamatie Rezolvata

Status
Not open for further replies.

2pacmob

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
2
Best answers
0
Reaction score
1
Points
0
  • Nick player: 2pac<<M.O.B>><<ThugLife>>
  • Nick admin/player reclamat: haos
  • IP/STEAMID: 188.173.7.119/ STEAM : STEAM_0:0:62964044
  • Data si ora: 13: 45, 1/12/21
  • Motiv: Deci prima oara l-a avertizat pe haos si dupreeeh astazi ca nu face nimica, noi anutam cheaterii el doar joaca, asta inteleg ca se intaimpla cate ori dar dupa aia l-am anuntat inca un codat pe alta mapa peste 2 ore parca
  • dar degeaba, pina s-a trezit haos ca normal juca in continuu omul deja avea 130 de fraguri in timp ce anuntam eu, dupa ce a intrat in spec si i-a dat un bna si i-am zis ca bine ca te-ai trezit deja omul are 130 de killuri in fine, si mi-a dat gag, i-am zis ca ii fac reclamatie si mi-a dat ban, cam asta e motivul, am fost si eu admin nu asa se procedeaza daca esti admin faci treaba daca nu lasa-te, si daca nu poti controla nervii si imi dai ban insemana esti un taran, nu am vorbit cu tine urit deloc deloc.. (orice minciune ar venii de catre haos , adevarul gasiti in history)
  • Short story: same with motvi
  • Dovada: https://ibb.co/fQ4Q1Kf
 
Last edited:

Ninja

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Manager Server
Messages
110
Best answers
0
Reaction score
48
Points
30
  • Nick player: 2pac<<M.O.B>><<ThugLife>>
  • Nick admin/player reclamat: haos
  • IP/STEAMID: 188.173.7.119/ STEAM : STEAM_0:0:62964044
  • Data si ora: 13: 45, 1/12/21
  • Motiv: Deci prima oara l-a avertizat pe haos si dupreeeh astazi ca nu face nimica, noi anutam cheaterii el doar joaca, asta inteleg ca se intaimpla cate ori dar dupa aia l-am anuntat inca un codat pe alta mapa peste 2 ore parca
  • dar degeaba, pina s-a trezit haos ca normal juca in continuu omul deja avea 130 de fraguri in timp ce anuntam eu, dupa ce a intrat in spec si i-a dat un bna si i-am zis ca bine ca te-ai trezit deja omul are 130 de killuri in fine, si mi-a dat gag, i-am zis ca ii fac reclamatie si mi-a dat ban, cam asta e motivul, am fost si eu admin nu asa se procedeaza daca esti admin faci treaba daca nu lasa-te, si daca nu poti controla nervii si imi dai ban insemana esti un taran, nu am vorbit cu tine urit deloc deloc.. (orice minciune ar venii de catre haos , adevarul gasiti in history)
  • Short story: same with motvi
  • Dovada: https://ibb.co/fQ4Q1Kf
Mersi pentru aviz. Adminul haOs a fost contactat pentru a oferi mai multe explicatii.

Imi cer scuze ca a trebuit sa se ajunga pana aici.

Ai primit unban.

Have fun, 2pac!
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom