What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[REZOLVAT] RECLAMATIE AWODIBU

Status
Not open for further replies.

siretel

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
41
Best answers
0
Reaction score
13
Points
0
vezi siretel adevarul iese la iveală mereu normal ca nu ai pus doar partea care iti convine este normal dar ti am zis e greu
Post automatically merged:


Am fost superior mereu mai ales fata de tine care esti un copil fara prea multa minte dar na daca tu cauti bagare in seama eu iti raspund
atunci de ce ma cert doar cu tine si cu ceilalti admini nu?
Post automatically merged:

vezi siretel adevarul iese la iveală mereu normal ca nu ai pus doar partea care iti convine este normal dar ti am zis e greu
Post automatically merged:


Am fost superior mereu mai ales fata de tine care esti un copil fara prea multa minte dar na daca tu cauti bagare in seama eu iti raspund
ai dreptate dar nu e prima oara cand ma injuri,iar atunci cand ai luat remove ai si spus ca multi au incercat sa iti faca reclamatie si nu au reusit. Deci asta inseamna ca mai muli sufermim de atentie?
Post automatically merged:

parerea mea e ca meriti dat afara dar acum depinde de faku dar din partea mea iti pot spune ca nu ai dreptul la familie
 
Last edited:

Awodibu

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
74
Best answers
0
Reaction score
41
Points
10
atunci de ce ma cert doar cu tine si cu ceilalti admini nu?
Post automatically merged:


ai dreptate dar nu e prima oara cand ma injuri,iar atunci cand ai luat remove ai si spus ca multi au incercat sa iti faca reclamatie si nu au reusit. Deci asta inseamna ca mai muli sufermim de atentie?
Post automatically merged:

parerea mea e ca meriti dat afara dar acum depinde de faku dar din partea mea iti pot spune ca nu ai dreptul la familie
Tin sa te informez ca eu am luat decizia sa nu mai fiu in staff nu am luat remove din cauza ta poate in visele tale am luat remove dar daca nu esti bine informat intreaba
 

siretel

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
41
Best answers
0
Reaction score
13
Points
0

Awodibu

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
74
Best answers
0
Reaction score
41
Points
10

siretel

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
41
Best answers
0
Reaction score
13
Points
0
In caz ca ai nevoie de o pereche de ochelari andy este C-O Owner si noi ne permintem glume intre noi ti am explicat si pe server dar vad ca esti redus si nu intelegi
in caz de esti analfabet in regulament scrie ca e interzisa favorizarea jucatoriilor
 

Andy

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Premium
Messages
157
Best answers
0
Reaction score
71
Points
20
Eram pe server,cautai cearta degeaba, iti asumi.
 

FaKu

★ ★ ★ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
544
Best answers
0
Reaction score
390
Points
75
Prea multa drama, fiecare are vina lui.

T/C
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom