What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

Reclamatie [bbb]

Status
Not open for further replies.

Silviu #nl

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
1
Best answers
0
Reaction score
1
Points
0
  • Numele Reclamatului: bbb
  • Numele dvs pe server: Silviu #nl
  • Dovada(Screenshot/inregistrare): In ordinea cronologica: Intai de toate am primit kick de pe server-ul de mix, nu aveam def si nu aveam timpul necesar incat sa iau bomba, ca prin urmare am primit kick urmat de:
  • <08:20:19> You were kicked from channel "MIX1.FIREON.RO | 45.95.38.5:27015" by "bbb" (kick ts)
  • Replica mea la tot ce s-a intamplat: "<08:21:37> "Silviu #nl": de ce esti suferinta?"
  • <08:21:57> You were banned permanently from the server by "bbb" (asta asa ca avertisment !)
  • Descrierea situatiei:
  • Nu stiu ce grade detine acest baiat pe server/ts/forum, samdp (nici nu am stat sa verific) deoarece asta nu e o cerere debanare. Este o simpla reclamatie aratand o nedreptate din partea unui fost jucator de acest joc, revenind dupa o mare pauza cu chef mare de o distractie ca pe vremuri. Stiu si cunosc foarte bine regulile acestui joc (inclusiv accese samdp)
Niste mici parti luate din regulamentul vostru neavand desigur acces la cel intern, poate-l clarifica cineva pe domnul bbb.
* NU se face abuz de admin. Nu sunteti sefi pe server. Aveti un anumit acces pentru a avea grija atat de server cat si de un joc corect.
Aveti obligatia de a muta jucatorii, in TS, inaintea jocului pe canalul echipei unde a fost ales (daca nu se muta singur) (reminder, nu kick.)
Este posibil ca domnul bbb luat fiind de val sa se arate mai cu mot in fata domnisoarei "Elena" care era participanta pe ts, deh. Nu este doar prima oara cand vad asa ceva, domnul meu. Lasa deoparte frustrarile si incearca sa mentii o atmosfera cat mai frumoasa la mix-uri, cel putin cu playerii noi. Arata-le si demonstreaza-le ca se pot distra, doar asa ii poti mentine in comunitate. Sau macar respect, poate ca ironiile tale de pe ts cu fiecare player nou nu sunt asa de entuziasmante pentru noi: "jucator de top15, publicar" samdp....astea le aud in toate partile unde intru sa ma joc un mix, be different si an nou fericit la toti. Nu doresc debanarea, insa as fi multumit sa se poata trage macar o concluzie inteleapta din partea domnului. Nu de alta, dar are un skill frumos pe acest joc si e pacat de caracater, cu atat mai mult ca reprezinta si comunitatea.
Sincere salutari, an nou fericit!
ps. Felicitari pentru platforma de aici, imi place :)
 

Georgiana

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Administrator
Messages
172
Best answers
0
Reaction score
78
Points
101
Buna! Nu am fost de fata, nu stiu exact ce s-a intamplat, dar multumesc pentru lamuriri. O sa discutam in privat aceasta problema. Tot ce as vrea sa zic acum este ca aici nu isi da nimeni "muschii" in fata fetelor.

Multumim pentru aprecierea forumului! @AZzeL este de vina! :D
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom