What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[REZOLVAT] RECLAMATIE

Status
Not open for further replies.

Just4Cheats

AWP.FIREON.RO
Manager Server
Messages
363
Best answers
0
Reaction score
116
Points
70
Pe lângă că înjuri STAFF-ul comunității și nu știi ce înseamnă respectul, tot tu ești victima? Eu daca eram în locul lui, îți dădeam ban permanent. Mulțumește-i că te-a ținut în kick.
Poftim câteva dovezi:
[27/02/2020 23:45:39] [RO] [TERRORIST] VOIĐ : in **** me
[27/02/2020 23:45:51] [RO] [TERRORIST] VOIĐ : (TEAM) @ dati-as la muie is tie
[27/02/2020 23:45:52] [RO] [TERRORIST] VOIĐ : (TEAM) @ de prost
[27/02/2020 23:45:24] [RO] [TERRORIST] VOIĐ : mortii ma-tii
Aș putea să îți fac 5 pagini cu înjurături, dar eu zic că nu este nevoie. În regulament scrie clar:
3. Este interzis sa injuri un admin [ Gag / Mute / Ban 720 minute ]!
10.Este interzis sa injurati un admin despre parinti / familie [ Ban Permanent ] !

Înainte să mai înjuri aiurea și după sa mai și faci reclamație, eu zic să te gândești de două ori.
 

dtx_077

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
78
Best answers
0
Reaction score
42
Points
30
Multumesc Just pentru clarificare.
Void am inceput sa dau kick pentru ca ai inceput sa ma injuri ca ti-am dat gag, nu mai fa pe victima se vede din chat si din video postat de tine ca ai un vocabular "bogat", incearca sa te abtii pe viitor la astfel de comportament pe server.
 

FaKu

★ ★ ★ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
544
Best answers
0
Reaction score
390
Points
75
Iti dadeam ban permanent daca eram in locul lui dtx,vii aici si faci pe victima. Data viitoare sa nu mai dai kick intr-una dtx,poti chema un admin si ii dai pozele daca chiar te-a deranjat cineva.
 

asd

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
BANNED
Membru
Messages
2
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
ma *** in voi
Post automatically merged:

cu regulile voastre de cacat
 

dtx_077

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
78
Best answers
0
Reaction score
42
Points
30
Regulile nu sunt "de căcat", sunt de bun simt și "de cei 7 ani de acasă", care aparent tu nu ii ai.
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom