What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

Unban / VV

Status
Not open for further replies.

Romero

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
1
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
In dimineata asta, 09.07.2021 in jur de ora 01:00, FCD s-a bagat spec, iar apoi a cerut WG test unui jucator, slap si in chat am vazut si un ..fmm.., apoi i-a dat ban. M-am uitat acum pe demo(sa ma asigur ca nu fac o prostie),jucatorul acela parea sa aiba wall(se uita prin perete sa dea lama), totusi m-a mirat FCD ca spunea ca are wall sigur, nu degeaba m-a tot jignit, dar totusi voia sa-i ceara wg. Nu vreau sa-i fac rau(venisem de la munca si voiam sa ma desind un pic), am fost admin multi ani, iar pe mine ma deranjeaza jucatorii buni care stiu peste medie sa joace cs(totusi isi baga coduri) si adminii care isi bat joc de jucatori, in sensul ca se folosesc de jigniri, ban-uri, amenintari, iar FCD a facut a doua parte(in ochii mei). Repet, nu vreau sa fac rau, doar ca sunt curios daca i-a si facut demo in timpul acela scurt(nu spun ca FCD nu ar avea dreptate, doar ca in plina faza mi s-a parut ca i-a dar ban de nervi ca il omorase). Void_in_my_life
Voi baga fisierul, iar daca vrea cineva sa-l vizioneze(are vreo 25 de minute, am avut o conversatie cu FCD), sa dea skip la primele 7-8 minute. PS se vede si caracterul lui in chat...

 

FCD

★ ★ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
254
Best answers
0
Reaction score
47
Points
60
Salut....Tu esti playerul ala de nu merita pic de respect ma...Nu vrei sa faci rau ?POi la ora 2 noaptea tu ma iei la "Bani marunti" si vrei sa primesTi Respect?Poi cine esti tu ma?SI da playerul respectiv avea wall....Ar trebui sa mi multumesti ca banez codatii....astept cererea playerului respectiv de unban ...iar atunci o sa apara demo ul playerului in cauza!pana atunci sa fi sanatos..Asa ai vorbit asa ti am vorbit...iti dai seama ca dupa 12-15 ore de cs. . . se trezeste "Bunul Samaritean" din tine ca de ce banez playerii cu coduri...bravo ma...cand o sa ti petreci si tu atatea ore pe cs...si vine un player destept ca tine si ti face morala atunci mai vedem cum ii vei vorbi!Si stai linistit ca acest server inca sta in picioare datorita adminiilor ca mine care isi pierd mii de ore pe cs si isi doresc ca cs 1.6 sa nu moara!Daca te au deranjat vorbele mele de a te face "nebun" si "prost" atunci IMI cer Scuze! Si Inca ceva Parea sa aiba wall ala...sau eu nu stiu sa adminez?poi cum Facem ala ma urmareste prin perete si eu sa l las sa joace a?:))Te rog sa faci cerere de admin ca si asa ai zis ca TU ai mii de ore ca admin si te las pe tine noaptea abia ma odihnesc si eu!Multumesc de plangere !o zi frumoasa
Post automatically merged:

Salut....Tu esti playerul ala de nu merita pic de respect ma...Nu vrei sa faci rau ?POi la ora 2 noaptea tu ma iei la "Bani marunti" si vrei sa primesTi Respect?Poi cine esti tu ma?SI da playerul respectiv avea wall....Ar trebui sa mi multumesti ca banez codatii....astept cererea playerului respectiv de unban ...iar atunci o sa apara demo ul playerului in cauza!pana atunci sa fi sanatos..Asa ai vorbit asa ti am vorbit...iti dai seama ca dupa 12-15 ore de cs. . . se trezeste "Bunul Samaritean" din tine ca de ce banez playerii cu coduri...bravo ma...cand o sa ti petreci si tu atatea ore pe cs...si vine un player destept ca tine si ti face morala atunci mai vedem cum ii vei vorbi!Si stai linistit ca acest server inca sta in picioare datorita adminiilor ca mine care isi pierd mii de ore pe cs si isi doresc ca cs 1.6 sa nu moara!Daca te au deranjat vorbele mele de a te face "nebun" si "prost" atunci IMI cer Scuze! Si Inca ceva Parea sa aiba wall ala...sau eu nu stiu sa adminez?poi cum Facem ala ma urmareste prin perete si eu sa l las sa joace a?Te rog sa faci cerere de admin ca si asa ai zis ca TU ai mii de ore ca admin si te las pe tine noaptea abia ma odihnesc si eu!Multumesc de plangere !o zi frumoasa
IAr copilarisme din astea faceam la 13 14 ani prietene...dar asa e cand ai prea mult timp liber,.,..te asteptam in staff sa vedem ce poti tu sa faci sa numai intre codatii pe la 2-3 dimineata!
 

[Goal]PacPac

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
20
Best answers
0
Reaction score
19
Points
10
Void ti-am mai spus de foarte multe ori, " NU TE MAI BAGA IN TREBURIE LEGATE DE STAFF" Daca vrei sa faci parte din problemele legate de staff sau sa ai un cuvant de spus pentru probleme legate de administrarea server-ului, TE ROG FRUMOS sa faci o cerere de admin! Cum ti-am mai spus de nenumarate ori. In primul rand cererea e facuta intr-un thread gresit, nu vi tu sa faci o cerere unban in numele altui jucator sa inteles ? Jucatorul in cauza va trebui sa faca singur cererea daca considera ca a luat ban pe nedrept. Sper sa fie ultima data cand discutam asemenea probleme. Daca ai o problema cu unul dintre admini care, si repet, CARE are la randu-l lui o problema cu tine sau in special cu tine ca sa fiu mai explicit, atunci faci frumos o RECLAMATIE la threat-ul de RECLAMATI si aduci acolo dovezi si a.s.m.d. Nu mai provoca, nu mai ameninta cum ca vorbesti cu fondatori, sau alte chesti de genul asta ca o sa fi sanctionat. Sper sa fie ultima discutie de genul asta. REPET indiferent de atitudinea unui admin nu trebuie sa fi tu zmeu sa-l provoci sau sa ii dai motive sa te sanctioneze doar de dragul de a face tu o reclamatie.

T.C
 

Ninja

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Manager Server
Messages
110
Best answers
0
Reaction score
48
Points
30
Salut,

Haideti totusi sa ne temperam un pic si sa privim in ansamblu... Romero, daca nu ai acces nu prea vad motivul pentru care ii ceri socoteala lui Fcd, inteleg ca atitudinea lui te o fi deranjat, insa, el doar si a facut treaba de admin...iar sa vii tu sa i ceri sa se justifice mi se pare un pic deplasat.

Cat despre jucatorul banat, daca va face plangere vor veni si dovezile.

Vreau sa fiu impartial in povestea asta dar circumstantele ma obliga sa tin cu Fcd.

Totusi, as aprecia daca ai face o cerere de acces, astfel poti participa activ ib toate chestiunile serverului.

Apreciez postarea ta, insa dupa cum ti am spus mai sus..e nefondata.

Te astept in staff.

Have fun.
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom