What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

unban

popcopone

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Donator
Membru
Messages
27
Best answers
0
Reaction score
2
Points
70
nu dar uitati, eu acum sunt pe serverul vostru, ma joc. View: https://imgur.com/a/0pVjvIW
nu vi se pare putin a ipocrizie? ba ca ma joc de pe contul banat ba de pe cont nou spcial facaut sa ma pot juca iar, care mai e diferenta? haideti ma.. dtx cred ca m a mai vazut cum joc intrebati l si pe el daca i se pare ca as fi jucat eu vre o data cu hack sau daca sunt tipul de persoana.
Post automatically merged:

inteleg ca este vorba de principii si cu regulile astea, dar totusi. eu cred ca este loc si de exceptii.
 

dtx_077

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
78
Best answers
0
Reaction score
42
Points
30
Te rog sa incetezi, nu este vina noastra ca tu nu ai facut cerere de unban la timp. Ai primit deja raspunsul, cererea de unban nu se face dupa 2-3 luni, drept urname banul ramane.
 

popcopone

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Donator
Membru
Messages
27
Best answers
0
Reaction score
2
Points
70
am facut cont nou dar trebuie mereu sa ma deloghez/loghez de la main. era frumos ca sa am main u sa apara acolo orele care le petrec pe joc nu pe 2 conturi diferite. skinurile si astea tot pe main. trb sa ntelegeti ca tot aia este, ca ma joc de pe main sau de pe cont nou tot pc ul ala e, numai contu e nou. regula voastra ar fi fost coerenta daca m ati bana si pe toate celelate conturi noi facute de pe care ma joc iar pe serv pe care sunt banat . d asta zis ca e cam ipocrizie. vedeti voi contu de steam e nou. pc u este acelasi (une se afla si hack ul cel care il are, si de folosit pe contu nou nu e nicioschimbare) de aceea se baneaza ip ul pe mutle servere. nu zic de mine ca mi a ramas acelasi pc si am hack ul, in general, eu nu am jucat cu hac niciodata) si de aceea zic ori imi banati ip ul sa aive logia ce spunei si principiile coastre ori ma debanati.
 

Just4Cheats

AWP.FIREON.RO
Manager Server
Messages
363
Best answers
0
Reaction score
116
Points
70
am facut cont nou dar trebuie mereu sa ma deloghez/loghez de la main. era frumos ca sa am main u sa apara acolo orele care le petrec pe joc nu pe 2 conturi diferite. skinurile si astea tot pe main. trb sa ntelegeti ca tot aia este, ca ma joc de pe main sau de pe cont nou tot pc ul ala e, numai contu e nou. regula voastra ar fi fost coerenta daca m ati bana si pe toate celelate conturi noi facute de pe care ma joc iar pe serv pe care sunt banat . d asta zis ca e cam ipocrizie. vedeti voi contu de steam e nou. pc u este acelasi (une se afla si hack ul cel care il are, si de folosit pe contu nou nu e nicioschimbare) de aceea se baneaza ip ul pe mutle servere. nu zic de mine ca mi a ramas acelasi pc si am hack ul, in general, eu nu am jucat cu hac niciodata) si de aceea zic ori imi banati ip ul sa aive logia ce spunei si principiile coastre ori ma debanati.
Bine, atunci o sa te banam si pe contul asta, sa fii fericit. Asa ne scutesti de inca 20 de cereri unban si 40 topicuri aiurea.
 

popcopone

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Donator
Membru
Messages
27
Best answers
0
Reaction score
2
Points
70
nu imi dati ca nu am facut in doua zile cererea. nu am stiu ca trb la doua zile de la unban.. daca era pe viata si pe moarte ziceam, pana la urma e vorba de un joc... in cel mai rau caz imi dati iar ban daca ma gasiti "iar" cu hack (ce n am avut niciodata).
Post automatically merged:

daca e nevoie sa platesc, platesc.. dati mi un cont.
 
Last edited:

popcopone

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Donator
Membru
Messages
27
Best answers
0
Reaction score
2
Points
70
macar de dragul spiritului craciunului, sa fiti mai buni, si sa mi dati si mie unabn pe main ar fi cel mai mare cadou
Post automatically merged:

cel ai mare cadou care l am primit vre o data in viata mea
 
Last edited:

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom