What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[CS 1.6] Ban aiurea !

Status
Not open for further replies.

oNN

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
1
Best answers
0
Reaction score
0
Points
0
salut. Va rog sa nu mai dati ban aiurea , mi s a cerut wg intr un mix am spus ca am ban si sa imi faca verificare , nu a fost nimeni sa faca verificare am stat 30 de minute nimeni nimic asa ca am iesit ,dupa 2 zile intru din nou la un mix al 2 fiind joc nu mi se cere nimic si ma trezesc cu ban "no wg" , pai fratilor daca a ajuns cineva sa se roage de voi sa faca verificare in pc e clar unul care avea cod nici nu pomenea de verificare ca idee . btw putea sa intre oricine in pc chiar daca nu stia sa faca verificare calumea intra doar prin fisiere la istoric etc si isi dadea seama ca nu am cod si dupa cand venea cineva sa faca verificare completa putea sa vina oricand dar na asa e romanul prost ,daca dupa 2 mix uri voi dati asa ban nu stiu ce sa mai zic va rog sa rezolvati problema . View: https://imgur.com/a/MEvM3Cp
View: https://imgur.com/a/HyYBHmS
 
Last edited:

Georgiana

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Administrator
Messages
174
Best answers
0
Reaction score
78
Points
101
Buna! Eu nu am fost prezenta, insa wg pare ca e banat cu intentia ta de a o face. Avem oameni pt verificari, dar din pacate nu erau disponibili pt ca Anul Nou, intelegi tu. In plus,tot eu ii cam chem si, repet, nu eram de fata. Voi discuta cu persoanele implicate in banul tau si te voi informa cu privire la decizia pe care o vom lua. Probabil vei juca demo on daca ti se va scoat banul.
 

SHELL

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Mix-Area CS 1.6
Membru
Messages
6
Best answers
0
Reaction score
1
Points
60
Vad ca esti la armata. Stii vorba aia? "toti prostii in armata". Ma bucur pentru parerea ta. Ti-am cerut wg, te-am si anuntat la sfarsit si apoi ai dat drop. Rectific: "si prosti si mincinosi acolo"
 

Georgiana

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Administrator
Messages
174
Best answers
0
Reaction score
78
Points
101
Se pare ca nu prea coincide ce ai spus tu cu ceea ce spun adminii. Asa ca,momentan,ramai cu banul.
T/K
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom