What's new
FIREON™ Community [F.O.C.] - Be friendly, light the fire!

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ENTRYSOFT.RO

[REZOLVAT] Reclamatie Staff Awodibu

Status
Not open for further replies.

Imrane03

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
3
Best answers
0
Reaction score
-3
Points
0
Nick-ul tau : Imrane03

Adminul reclamat : Awodibu Ziua /

Ora : 19:52 / 07.07.2020

Motivul : Eram pe server ceream si eu niste credite ca am nevoie , si un prieten a facut la fel , si am zis sa fac acelasi lucru numai ca intr-un fel mai diferit/amuzant , si Awodibu , da mute la prietenul meu ca a fredonat odata o muzica , ba mie imi da gag pentru ca cer niste credite ,sau altora tot acest fel de probleme , odata a spus ca daca prinde pe cineva cu tinta pe ecran (scoci/hartie/script) ii da ban , desi in regulament scrie clar ca nu ai voie sa il banezi , pentru ca este permis . PS : Distram lumea si nimeni nu era deranj ca ceream credite. Dovada :

Poze : https://cdn.discordapp.com/attachments/596458949709004821/730102264014045224/unknown.png(editat)
 

Awodibu

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
74
Best answers
0
Reaction score
41
Points
10
Scrie clar in dovada ta pentru ce ai primit gag nu stiu ce vrei mai mult
 

Imrane03

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
3
Best answers
0
Reaction score
-3
Points
0
Scrie clar in dovada ta pentru ce ai primit gag nu stiu ce vrei mai mult
nu am dat spam =)) imi amintesc ca mi-ai dat gag de vreo 2-3 ori si prima data mi-ai dat din prima gag
 

Awodibu

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
74
Best answers
0
Reaction score
41
Points
10
[07/07/2020 19:41:25] [RO] [TERRORIST] Imrane03 : aveti si voi suflet mare sa va dea dumnezeu sanatate si maicuta domnului sa nu va lase singuri la greu , donati si voi credite
[07/07/2020 19:41:47] [RO] [TERRORIST] Imrane03 : aveti si voi suflet mare sa va dea dumnezeu sanatate si maicuta domnului sa nu va lase singuri la greu , donati si voi credite
[07/07/2020 19:44:03] [RO] [TERRORIST] Imrane03 : sa va dea dumnezeu sanatate si maicuta domnului , ajutati si voi un om sarman cu niste credite , lesin de nevoie , va rog
[07/07/2020 19:44:45] [RO] [TERRORIST] Imrane03 : sa va dea dumnezeu sanatate si maicuta domnului , ajutati si voi un om sarman cu niste credite , lesin de nevoie , va rog ;(
[07/07/2020 19:45:06] [RO] [TERRORIST] Imrane03 : sa va dea dumnezeu sanatate si maicuta domnului , ajutati si voi un om sarman cu niste credite , lesin de nevoie , va rog ;(
[07/07/2020 19:45:54] [RO] [TERRORIST] Imrane03 : sa va ajute dumnezeu , am operatie la mouse , va rog ajutati-ma cu niste credita , sa va ajute dumnezeu

Ai primit o singura data gag pentru mesajele astea dupa ce ti am zis sa incetezi
Post automatically merged:

nu am dat spam imi amintesc ca mi-ai dat gag de vreo 2-3 ori si prima data mi-ai dat din prima gag
da ti am dat de 20 de ori gag dar din pacate pentru tine exista loguri si se vede de cate ori ti am dat gag
 
Last edited:

dtx_077

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
78
Best answers
0
Reaction score
42
Points
30
Imrane03 inainte de a deschide reclamatie catre un membru din staff asigurate ca ai un motiv intemeiat. Citeste cu atenti regulamentul:
5. Este interzis spamarea chatului [ Gag (10 - 120 minute) ] !
9. Este interzis sa bagati muzica pe server prin microfon [ Mute (20 - 600 minute) / Ban 120 minute ] !
Nu este amuzant sa spamezi, noi trebuie sa fim atenti la chat, daca vine cineva ca tine si spameaza chatul este destul de greu sa urmaresti ce scrie fiecare. Este foarte usor sa nu vedem daca cineva a fost reclamat pentru folosirea de coduri pe server. Iar pentru GAG nu se face reclamatie, mai ales ca ai primit 10-20 de minute.
 

andreeas

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
41
Best answers
0
Reaction score
14
Points
10
eram si eu pe sv , amicul tau a primit mute pt ca nare voie sa puna muzica si tu pt ce a zis awodibu mai sus
 
Last edited:

Awodibu

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
74
Best answers
0
Reaction score
41
Points
10
eram si eu pe sv , amicul tau a primit mute pt ca nare voie sa puna muzica , si tu pt ce a zis awodibu mai sus
faza este ca amicul lui nu a primit mute doar a fost avertizat ca daca continua o sa primeasca mute
 

FaKu

★ ★ ★ ☆ ☆ ☆
Membru
Messages
544
Best answers
0
Reaction score
390
Points
75
nu se fac dovezi la gag sau mute.
 

Just4Cheats

AWP.FIREON.RO
Manager Server
Messages
363
Best answers
0
Reaction score
116
Points
70
In primul rand, adminii nu sunt obligati sa prezinte dovezi pentru Gag sau pentru Mute. In al doi-lea rand, in regulament scrie clar ca nu ai voie sa pui muzica pe microfon. Iar in al trei-lea rand, este evident ca ai facut spam, dupa dovezile prezentate anterior.
 

Andy

★ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
Premium
Messages
157
Best answers
0
Reaction score
71
Points
20
Gag-ul a fost acordat corect conform regulamentului
 
Status
Not open for further replies.

Iti dau reducere 1% la PC Garage
Top Bottom